"Bizimle bir kere çalışan sürekli bizimle çalışıyor..."

  Jingle bizim işimiz...

 

    Yılların kalitesi ve uzmanlığı ile radyo sektöründe ve reklam sektöründe edindiğimiz deneyim, bizimle çalışan her müşteri ile daha sonra da çalışabilmek adına severek ve kaliteden her zaman en iyiyi başarmak amacıyla sarfettiğiğimiz emek ve başarıları her gün daha da ileriye götürdük.

      Siz de kaliteye önem veriyor ve en kaliteli ve istediğiniz tarz jinglelarınız, sweeper'larınız, teaser'larınız, program tanıtım jingle'larınız, şarkılı radyo reklamlarınız, santral müzikleriniz, tanıtım seslendirmeleriniz tam istediğiniz gibi olsun, içinize sinsin istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

       Maliyeti ne kadar olur diye düşünmeyin, ister amatör ister profesyonel olun, ister ulusal, ister yerel, isterseniz internet radyosu olun, her bütçeye uygun fiyatlarımız telefonun ucunda sizi bekliyor..

    İnternet üzerinden bizimle iletişime geçerek bizimle sürekli çalışan müşterilerimize teşekkür ediyoruz.Bizimle tanışmak daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşım bilgilerimize ulaşabilirsiniz..

 

kampanyalar

 

Hemen mail atın:

 info@jingleon.com

 

iletişim

 

Bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz...
0(850) 840 81 85 / 0(532) 646 81 46

  Sitemize jingle, radyo jingle, radyo reklam kelimelerinden ulaştınız...


radyo reklam, jingle jenerik, radyo jingle, radyo reklam, teaser, sweeper, radyo reklamsantral seslendirmeseslendirme, dj jingle, radyo reklamları, şarkılı reklam , sesli tanıtım video seslendirme, video seslendirme, kurumsal tanıtım filmi, mağaza anons seslendirmekapalı devre radyo yayını, belgesel seslendirme

Copyright © 2016 - Jingleon Professional Radio Projects - Tüm Hakları Saklıdır.
İzinsiz hiçbir içerik, görsel ya da ses dosyası izinsiz olarak alınamaz, kaydedilemez ya da indirilemez.