s

DJ Jingle- DJ Drops

DJ'ler, Clublara Konserlere ve etkinliklere, en iyi girişi yapmak için tüm dünyada TREND olan DJ DROPS seslendirmelerini, Türkiye'de ilk olarak hizmete sunan öncü ve bu alanda Türkiye'de birinci olan JingleON ile adınız tüm dünyada yankılansın...

DJ Jingle'ları bir Disc Jokey'i en iyi temsil eden prodüksiyon ürünleridir.Kimi zaman sadece efektlerle donatılmış bir sweeper olarak hazırlanabilir ;yada dünyada örneği bol olan CLUB OPENER, STARTER şeklinde özellştirilebilir. Sizin için bu alanda kendini geliştirmiş ve dünyaca ünlü seslendirmenlerden sizin adınıza ve sloganınıza özel olarak üretilmiş DJ DROPS'ları üretiyoruz.

Herkes seslendirme yapabilir, uzun uzun metinler okuyabilir, belki haber seslendirir, belki güzel bir reklam ama DJ DROPS seslendirmesini her seslendirmen yapamaz...

CLUB DJ Jingle üretiminde sizi daha iyi anlamaya çalııyor, isteğinizi tam on ikiden yakalamak için sizi iyi dinliyoruz; kusursuz ve ayrıntılı,detaylı analizlerimiz ile sizin için en iyi tarzı baştan yaratıyoruz.

Event'ınıza kattığı etki ile sadece bir prodüksiyon ürünü olmaktan başka, yıllar yılı sıkılmadan dinleyicilerden tarafından söylenen ve "işte bu .... DJ" denilebilecek işlere imza tıyoruz.

Biz DJ jingle ile alakalı aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olabiliriz.Bizimle iletişime geçmeden başka bir yerden teklif almayın.

0850 840 81 85/ 0532 646 81 46
info@jingleon.com  


Bizi takip edin !