Biz Kimiz ?

Hikayemiz bundan tam 15 sene önce başladı.26 Şubat 2007 yılında kurulan JINGLEON o günden bugüne güçlendi gelişti; daha büyük kitlelere hizmet etmeye, farklı alanlarda uzmanlaşmaya devam etti.

Seslendirme, Müzik Prodüksiyonu,Radyo Prodüksiyonu alanında uzman ekibimiz ile firmamız şu an, radyolar, tvler, oteller, şirketler, djler, clubler, ve aklınıza gelebilecek her alanda; ve her türlü yayın mecralarında tüm dünya dillerinde çeviri, seslendirme ve prodüksiyon hizmeti veriyor.

Tüm dünya dillerinde uzman seslendirmenler ile türkçe dilinden çeviri ya da seslendirme hizmetimiz ile teferruatlarla uğraşmadan sonuç odaklı, yenilikçi yaklaşımlarımız ile büyük kitlelere bizimle ulaşın.

Küçük, büyük, orta ölçekli radyo kanalı, tv platformu, video yayınları, sosyal medya seslendirmeleri ya da santral seslendirmeleri, şirket içi video yayınları, seslendirmeleri, eğitim seslendirmeleri, sunum seslendirmeleri, reklam seslendirmeleri, reklam metni yazımı, kurgulanması alanında uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz...

Radyo Jingle konusunda farklı fikir, ilginç reklam yaklaşımları ve reklam müzikleri ile firmanızın, ürününüzün pazarlamasına renk katıyor satışlarınızı gözle görülür seviyelerde yükseltiyoruz.

Hayatın her alanında ihtiyacınız olabilecek işitsel envanterler için bizim ile iletişime geçebilirsiniz..Medya planlaması, reklam takibi, prodüksiyonu, planlanması ve dağıtımı konularında ve radyo yayıncılığı alanında telif ve müzik dağıtım hizmetleri konularında büyük işletme, otel, restaurant ve ticari faaliyet gösteren kamusal alanlarda sizinleyiz. Biz ses ile alakalı aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olabiliriz.Bizimle iletişime geçmeden başka bir yerden teklif almayın.

0850 840 81 85/ 0532 646 81 46
info@jingleon.com  


Bizi takip edin !