Radyo Jingle

Firmamız Ulusal ve Bölgesel ölçekli büyük radyolardan,Yerel ve Kurumsal orta ölçekli radyolara; online ve sanal platformlara, youtube radyolarına sohbet radyolarına radyo jingle üretmektedir.

Radyo Jingle'ları bir radyoyu en iyi temsil eden prodüksiyon ürünleridir.Kimi zaman sadece efektlerle donatılmış bir sweeper olarak hazırlanabilir ;yada dünyada örneği bol olan promolar şeklinde özellştirilebilir. Sizin için bestelenmiş bir Jingle olarak, şarkılı şekilde ve yayın tarzınız ile alakalı farklı stillerde hazırlanabilir...

Alanında uzman seslendirmenler, radyonunuzun kurumsal imajını yaratıyor ve dillerden dillere dolanan her daim tekrar tekrar çalan jingle'lar üretiyoruz.

Radyo Jingle üretiminde sizi daha iyi anlamaya çalııyor, isteğiniz tam on ikiden yakalamak için sizi iyi dinliyoruz; kusursuz ve ayrıntılı,detaylı analizlerimiz ile sizin için en iyi tarzı baştan yaratıyoruz.

Yayınınıza kattığı etki ile sadece bir prodüksiyon ürünü olmaktan başka, yıllar yılı sıkılmadan dinleyicilerden tarafından söylenen ve "işte bu .... radyo" denilebilecek işlere imza tıyoruz.

Her bütçeye uygun, her mecrada yayınlanacak üstün kalitede üretimler yapıyor.Ufak ya da büyük bir yayıncı olmasanız bile sizin yanınıza olup size uygun bir teklif ile sizinle çalışmak için can atıyoruz. Biz radyo jingle ile alakalı aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olabiliriz.Bizimle iletişime geçmeden başka bir yerden teklif almayın.

0850 840 81 85/ 0532 646 81 46
info@jingleon.com  


Bizi takip edin !