Reklam Jingle

Reklam Jingle'ı bir markanın, firmanın, işletmenin, bir projenin, bir yapımın tarzını ve gücünün en iyi yansıtan, genelde vokallerle donatılmış ve dillere dolanması hedeflenen kelime ve melodilerle bezenmiş ses prodüksiyonlarıdır.

Reklam Jingle'ları bir markayı en iyi temsil eden prodüksiyon ürünleridir.Kimi zaman yöresel anonim bir melodi ile kimi zaman teknolojik futuristik bir şarkıyla kimi zaman bir rnb, rap şarkı ile;ya da bir firma marşı şeklinde yapılabilir... Sizin için bestelenmiş bir Jingle olarak, şarkılı şekilde ve yayın tarzınız ile alakalı farklı stillerde hazırlanabilir...

Alanında uzman vokalistlerimiz, markanızın kurumsal kimliğini sıfırdan yaratıyor ve dillerden dillere dolanan her daim tekrar tekrar çalan jingle'lar üretiyoruz.

Reklam Jingle planlarken sizi daha iyi anlamaya çalışıyor, isteğinize en uygun fikri yakalamak için sizi daha çok dinliyoruz; kusursuz, ayrıntılı ve detaylı analizlerimiz ile sizin için en iyi tarzı baştan yaratıyoruz.

Markanıza kattığı imaj ve satışlarınızda özle görülen ivme ile sadece bir prodüksiyon ürünü olmak dışında, yıllar yılı sıkılmadan müşteriler tarafından söylenen ve "işte bu .... marka" denilebilecek işlere imza tıyoruz.

Her bütçeye uygun, her mecrada yayınlanacak üstün kalitede üretimler yapıyor.Küçük ya da büyük bir marka olmasanız bile sizin ihtiyacınıza en uygun bir teklif ile sizinle çalışmak için can atıyoruz. Biz radyo jingle ile alakalı aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olabiliriz.Bizimle iletişime geçmeden başka bir yerden teklif almayın.

0850 840 81 85/ 0532 646 81 46
info@jingleon.com  


Bizi takip edin !